Jazda freeride z paralotnią - Forum naciarskie Sklepu REMSPORT
 
 

Jeżeli uznasz wpis za interesujący poinformuj o nim znajomych

 
 
 
 
 

Jazda freeride z paralotnią

Postprzez mewosh » niedziela, 3 marca 2013, 00:28

Witam. Na poczatek chcę wszystkich pozdrowic z Zakopanego:-)
Mam pytanie, otóż ostatnio gdy szedłem na fokach widziałem w okolicach Kasprowego gości którzy jachali na nartach freeride z takim skrzydłem jak paralotnia tylko mniejszym. Ztego co znalazłem w google to speedriding lub speedgliding. Może się mylę. Moje pytanie brzmi gdzie w polsce mozna takie coś kupic i czy są jakieś szkoły lub instruktorzy tej dyscypliny.
Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam
mewosh
 
Autor tematu
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 3 mar 2013, 00:20

Re: Jazda freeride z paralotnią

Postprzez kaja45 » poniedziałek, 4 marca 2013, 18:27

Witam osobiście się z tym w Polsce nie spotkałem, ale myślę, że to kwestia czasu.
Jacek
Avatar użytkownika
kaja45
Administrator
 
Posty: 145
Dołączył(a): czwartek, 21 kwi 2011, 17:55
Lokalizacja: Tychy
Flagi narodowe:
Poland

Re: Jazda freeride z paralotnią

Postprzez piotrusio » czwartek, 22 sierpnia 2013, 08:41

Dwa lata temu byłem we Francji na nartach i coś w tym stylu tam też widziałem. Patrząc z boku oczywiście super frajda, jednak osobiście nie wiem czy bym chciał spróbować czegoś takiego, tzn pewnie bym chciał, ale bym się bał:D Do takiej zabawy trzeba już raczej mieć jakieś większe umiejętności, ja niestety jeszcze musiałem się trochę poczekać. W tym roku chyba znów się wybiorę do Francji, bo znalazłem ciekawą ofertę na interhome.pl. Polecam wszystkim!
piotrusio
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 22 sie 2013, 08:24

Re: Jazda freeride z paralotnią

Postprzez martuska8 » poniedziałek, 23 września 2013, 11:52

chciałabym sprobować, zawsze marzyłam o takim czymś, no ale z drugiej strony strach trochę przed pierwszym razem..
martuska8
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 16 wrz 2013, 13:22
Lokalizacja: Radom
Flagi narodowe:
Poland

 
 

Powrót do Tematy różne



 
 
 
 
 
  • Legenda
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 
 
 
 
 
 
cron